Zakładki:
środa, 19 czerwca 2013
Kotek oczekuje pomocy

Na Osiedlu Kosmonautów - Poznań od kilku miesięcy wegetuje kotek.

Zabłąkany lub wyrzucony z domu /obroża/

Jest szaro brązowy z bielutkim przodem, spokojny, ufny i zabiedzony.

Wciąż czeka na swego właściciela, ew. na adopcję przez ludzi o  - w i e l k i c h sercach.

Czeka ..... bo być może srogiej zimy nie przeżyje. (((

14:17, zwierzaki_poznan
Link Komentarze (1) »
środa, 27 lutego 2013
Oddam w dobre ręce zadbanego pieska - suczka

Witam, 

oddam w dobre ręce pieska, który ma 3 lata. Jest to suczka, owczarek podhalański. Wabi się Dori. Piesek jest zadbany, z reguły przechadzał się po dworze, na którym czuje się doskonale. Nie sprawiała żadnych problemów. Telefon - 602804779. Miejsce pochodzenia - Poznań.

Pozdrawiam, Agata

22:08, zwierzaki_poznan
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 listopada 2012
Pusia czeka na nowy dom po śmierci właścicieli

Czarna 6-letnia niewielka kotka Pusia szuka spokojnego niewychodzącego domku. Dotychczasowe życie spędziła beztrosko, rozpieszczana u starszego małżeństwa. Niestety poprzedni właściciele zmarli i wszystko co było stałe i oczywiste w życiu Pusi nagle zmieniło się. Zamieszkała na chwilę u mnie czekając na prawdziwy dom na stałe.

 

Dlaczego Pusia? Tak właśnie została nazwana przez swoją panią, gdyż puszyste futerko od początku wyróżniało ją z „kioskowego” miotu półdzikiej kotki. Jedyna cała czarna, musiała zostać.

 

Reaguje na swoje imię i jest też trochę gadułą. Początkowo nieufna, jednak uwielbia mizianie i gdy się już oswoi zaczepiając wyciągniętą łapką sama domaga się głaskania. Potrafi przystosować się do obecności drugiego kota.

 

Temperament ma spokojny, ożywia się zachęcona do zabawy. Szczególnie lubi bawić się piłeczką z żółtymi piórkami, którą zabierze ze sobą. Poza tym grzeczna, niewybredna przy jedzeniu, wzorowa pod względem kuwetkowania, czyściutka, zupełnie zdrowa i wysterylizowana.

 

Kotka bardzo pilnie szuka domu, który zatroszczy się o nią, da miłość i poczucie spokoju, czego bardzo jest spragniona. Z powodów zawodowych i finansowych sama nie mam możliwości posiadania zwierząt. Kotka nie może też trafić do schroniska, gdyż zupełnie nie jest przystosowana do warunków innych niż domowe.

Zapewniam transport na terenie Poznania i okolic.

 

Ewa, telefon kontaktowy: 696-115-255, (61)-2210-567 (w godzinach wieczornych 19-22)

mail: ewazm75@poczta.onet.pl

14:34, zwierzaki_poznan
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 listopada 2012
ZAGINĄŁ KOCUR POZNAŃ WINOGRADY
W okolicach ulic Na Szańcach i Za Cytadelą zaginął 8 listopada czarny, dość duży, wykastrowany kocur. Kotek jest cały czarny, z malutkim białym krawacikiem i białymi włoskami w uszach. Dla znalazcy przewidziana jest NAGRODA !!!!!

10:24, zwierzaki_poznan
Link Dodaj komentarz »
sobota, 01 września 2012
Cześć, jestem 7-mio loetnią kotką i marzę aby być w Twoim ogrodzie

Do oddania w dobre ręce szaro-biała, siedmioletnia, sterylizowana kotka. Pełna miłości, lubiąca być w centrum zainteresowania, chętna do zabawy. Zdrowa. Większość czasu spędziła w mieszkaniu, jednak świetnie odnalazła się będąc tydzień "na wolności". Karmiona głównie suchą puriną. Oddaję bowiem wyjeżdżam za morze, dla Niej pewnie niestety :-)

20:41, zwierzaki_poznan , Oddam kota
Link Komentarze (1) »
środa, 13 czerwca 2012
Zaginął królik, Głuszyna!

12 czerwca na Rodzinnych Ogródkach Działkowych na Głuszynie zaginął szarobeżowy królik. W dniu zaginięcia miała na sobie żółte szelki.

Osoby, które widziały lub znalazły królika bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 516 959 134 lub o emaila psioleczek@gmail.com

 


środa, 02 maja 2012
Zaginęła kotka os. Batorego

30/04 na os. Batorego okolice Tesco zaginęła 2 letnia kotka. Kotka jest biała ma czarny ogon i 2 czarne łaty jedną duża na grzbiecie i małą przy prawym uchu nazywa się Marysia. Niestety jest bardzo płochliwa. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu proszę o kontakt tel. 792 975 306

sobota, 24 marca 2012
ZNALEZIONO KOTA

Znaleziono kotka na dziedzińcu zabudowań mieszkaniowych przy ul. gen. Kutrzeby 16. Kotek - samiec, niekastrowany, bez obróżki zachowuje się tak, jakby mieszkał już w domu.

Ma szary, pręgowany grzbiet, biały brzuszek, "kołnierzyk" oraz białe końcówki łapek.Podobno ma ok. 2-3 lata. Jest bardzo towarzyski i świetnie czuje się w domu.

znaleziono kota

Jeśli to Twoja zguba bardzo proszę o kontakt.

martysia_b@tlen.pl

niedziela, 12 lutego 2012
zaginął KOT - szary - Rosyjski Niebieski

Zaginął nam Kot w typie Rosyjski Niebieski w piątek 10.02.2011 w okolicach Piątkowa - ul. T.Mateckiego

 Gdyby do Państwa trafił proszą o kontakt pod nr Tel. 791-888-334

Cecha szczególna u tego kota to zakręcony ogon na samym końcu - często lubi go tak skręcać gdy jest zadowolony lub zaciekawiony. Ma bardzo jasno zielone oczy. W kwietniu 2012 skończy 2 lata.

Wabi się "NIXIU". Jest bardzo łagodny, nieufny do obcych.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje i przesłanie tej wiadomości dalej do osób które mogłyby w tej sprawie pomóc.

Bardzo go kochamy i tęsknimy za Nim

14:58, zwierzaki_poznan
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 grudnia 2011
Szukam domu dla 5letniej Kotki czarno-białej

Szukam domu dla 5 letniej kotki - dachowca czarno-białego.
Kotka jest z nami od małego, dlatego tak ciężko jest nam się z nią rozstawać :(
Jest to kocica raczej stroniąca od nowych osób, woli leżakować przez cały dzień, choć na zabawę też czasem znajduje czas pomiędzy drzemkami :) Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o Niuni, proszę o kontakt.

karolcia_cat@interia.pl

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 33